KONST / Litografier / Färglitografi 11707321
nr 1170 7321
Henri Goetz
(1909-1989), Frankrike
Färglitografi, Signerad och numrerad 42/45,27x48
Henri Goetz, fransk-amerikansk bildkonstnär född 1909, död 1989.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 mars 2018
kl 19:04:23
19/3 16:41:16
19/3 16:41:54
19 mar
Henri Goetz
Läs mer om Henri Goetz